logo

logo

poniedziałek, 26 maja 2014

Konkurs ZDROWY DZIEŃ DZIECKA


Zgodnie z zapowiedzią ogłaszam konkurs pt. "ZDROWY DZIEŃ DZIECKA", który jednocześnie jest moim apelem do wszystkich rodziców, żeby wykazali się kreatywnością w tym dniu i dali swoim pociechom to, co najlepsze. Pokażcie, że można sprawić dzieciom radość czymś innym niż wyjściem na jedzenie typu fast food czy do kina z kubełkiem popcornu. Wiemy, że dzieci i tak to lubią, ale w tym konkursie akurat nagradzać będziemy inne rozwiązania.


Zadanie konkursowe będzie polegało na tym, żeby opisać nam jak spędziliście Dzień Dziecka i co takiego ZDROWEGO zrobiliście z dziećmi lub dla dzieci. Do zgłoszenia proszę dołączyć minimum jedno zdjęcie obrazujące Wasz pomysł. Tematyka dowolna (kulinaria, sport, turystyka itp.)  - pamiętajcie, że to jest SMAK ZDROWIA i mówimy tu nie tylko o zdrowym jedzeniu, ale też propagujemy hasło od AKTYWNOŚCI DO ZDROWIA.

Nagrodzimy 3 najciekawsze pomysły na spędzenie ZDROWEGO DNIA DZIECKA.

Liczę na Waszą kreatywność, bo lato dopiero nadchodzi i Dzień Dziecka można robić każdego dnia, a ciekawe pomysły bardzo się przydadzą wielu rodzicom.
Zgłoszenie konkursowe proszę przesyłać na adres smak-zdrowia@wp.pl  do dnia 04.06.2014r. godz. 20:00. W tytule maila proszę wpisać KONKURS.


Zgłoszenie do konkursu jest jednocześnie zgodą na publikację jednego wybranego zdjęcia w przypadku wygranej. 

2 komentarze:

 1. Az sprawdzilam, kiedy wypada w tym roku Dzien Dziecka - szkoda, ze nie w czwartek. Rano idziemy na sale do gimnastyki sportowej (taka z trampolinami i rownowazniami), po lunchu na basen a po plywaniu - piknik. Ze zdrowa zywoscia, bo osoba, ktora go organizuje, jest na diecie Weight Watchers akurat :-)
  ... moze bym wygrala? [TWSM]

  OdpowiedzUsuń
 2. ja może nie na temat ale tak się składa,że kolejna osoba żeruje na twoich pomysłach albo miała taki zamiar.
  http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/w_id/8423064
  są tam odnośniki do blogu a osoba chce je wykorzystać w celach zarobkowych...

  OdpowiedzUsuń