logo

logo

wtorek, 17 grudnia 2013

Konkurs Dorbio

Z przyjemnością ogłaszam konkurs, w którym nagrodami będą paczki noworoczne z produktami zdrowej żywności ufundowanymi przez sklep Dorbio

ZASADY KONKURSU

1) Wybierzcie jakiś jeden produkt, który wprowadziliście na stałe do swojej diety, którego wcześniej nie znaliście lub znaliście, ale nie docenialiście.

2) Krótko opiszcie co Was skłoniło do tego, żeby ten produkt spróbować wprowadzić do codziennej diety i jaki to miało wpływ na Wasz organizm lub samopoczucie.

3) Przedstawcie przepis, w którym pokażecie jak najczęściej spożywacie ten produkt w jakiej potrawie lub w jakiej formie. Do przepisu dołączcie zdjęcie poglądowe potrawy/dania/posiłku. Przy talerzu proszę postawić karteczkę z napisem „KONKURS SMAK ZDROWIA”.


Zgłoszenia proszę przesyłać na maila smak-zdrowia@wp.pl, w tytule maila proszę napisać: KONKURS.Termin nadsyłania zgłoszeń - do 27.12.2013r. godzina 20:00,

Ogłoszenie wyników – 01.01.2014r.NAGRODY

I miejsce – jagody goji (300g), karob (250g), nasiona chia (150g), agar (10g), morele suszone bez siarki (500g), syrop z agawy Bio (350ml), baton kokosowy OSKRI (3szt)

II miejsce – jagody goji (300g), karob (250g), nasiona chia (150g), agar (10g), baton kokosowy OSKRI (2szt)

III miejsce – jagody goji (300g), karob (250g), nasiona chia (150g), agar (10g), baton kokosowy OSKRI (1szt)Dla wszystkich uczestników 15% rabatu na zakupy w sklepie www.dorbio.plNagroda specjalna ode mnie

Seria 3 zabiegów lipozy laserowej. Punkty usługowe Slim-Expres przeprowadzające te zabiegi znajdują się na terenie Warszawy. Szczegółowe informacje o tych zabiegach i punktach usługowych tutaj. Proszę się zapoznać i dobrze przemyśleć czy macie możliwości (mieszkacie w Warszawie) i chęci skorzystania z takich zabiegów. Nie chciałabym, żeby się to zmarnowało, a sama nie mam możliwości fizycznych pobytu w Warszawie przez kilka dni, dlatego chętnie przekażę swoją nagrodę wygraną w innym konkursie dla kogoś w potrzebie.


Nagrodę zabiegów otrzyma pierwsza osoba, która nadeśle prawidłowe zgłoszenie do konkursu z dopiskiem „Zabiegi Warszawa”. Niezależnie od przyznania nagrody specjalnej zgłoszenie nadal będzie brało udział w walce o paczkę świąteczno-noworoczną.


Powodzenia!


3 komentarze:

 1. Witam serdecznie:)
  Czy produkt konkursowy ma pochodzić z Twojego bloga czy ze strony sklepu Dorbio?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolny produkt. Tak sobie myślałam o czym bym pisała jakbym brała udział w konkursie i przyszła mi do głowy brukselka, której kiedyś nie lubiłam, a teraz polubiłam i często kupuję. Czyli podsumowując - nawet o ziemniakach można pisać, a przepisy nie jakieś wyszukane, nie oceniamy stopnia skomplikowania przepisów i artystycznych zdjęć, a pomysł i opis. Zdjęcie czysto poglądowe.

   Usuń
  2. Teraz wszystko jasne :) Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń